دستگاه میکسر اتوماتیک

دستگاه میکسر اتوماتیک به طور گسترده ای برای اختلاط مصالح ساختمانی در حجم، ظرفیت و راندمان کار بالا در عین افزایش سرعت تولید، در صنعت ساخت و ساز، بسیار مورد تقاضا است.  این دستگاه برای انواع سایت های ساختمانی عمرانی، معماری، کارخانه های تولیدی و راهسازی کاربرد دارد.

خط تولید اتوماتیک انواع سنگ مصنوعی، از جمله سمنت پلاست ها، سنگ های مصنوعی نما و کف طرح سنگ مرمر، کوارتز و دیگر سنگ های طبیعی و انواع بتن ها از جمله بتن غلطکی (در حوضه راهسازی)، بتن الیافی، بتن رنگی و … ، با ظرفیت های متفاوت و مورد درخواست شما، در مجموعه دانش بنیان سبک سازان زرین نقش، با استفاده از با کیفیت ترین قطعات و تکنولوژی های مدرن و به روز ساخته می شود.

دستگاه میکسر اتوماتیک نیز همانند میکسر دستی سنگ مصنوعی تولیدی در همین شرکت، مصالح را به صورت همگن و یکنواخت مخلوط کرده و امکان افزودن انواع افزودنی ها و رنگ ها را در حین مخلوط شدن مقدور می سازد. علاوه بر این، با فرمول خاص و ابداع شده توسط متخصصان مبتکر شرکت زرین نقش، ترکیبات مخلوط بتنی به صورت بهینه در هم آمیخته می شوند.

خصوصیات و مزایای میکسر اتوماتیک

  • ضد سایش بودن بدنه، پره ها و قطعات میکسر

به دلیل سایندگی بالای شن و ماسه در هنگام مخلوط شدن درون دیگ میکسر و انتقال آن به مرور زمان، اجزای در تماس با این مصالح، فرسوده شده و از عمر دستگاه کاسته می شود. این ویژگی با افزایش عمر مفید دستگاه بسیار حائز اهمیت است.

  • مواد و مصالح میکس شده به بدنه نمی چسبد و تمیز کردن آن بسیار آسان است.
  • اساس کار میکسرهای تولید شده در این مجموعه، اختلاط چرخش سیاره ای است که راندمان بالا و مخلوط شدن مناسبی را سبب می گردد و از ایجاد توده های غیریکنواخت در بتن جلوگیری می کند.
  • این میکسرها به دلیل اتوماتیک بودن، سرعت تولید بتن را افزایش داده و در نتیجه حجم بتن ساخته شده بالا می رود. با توجه به این نکته، برای کارهای عمرانی و تولیدی های سنگ مصنوعی گزینه مناسبی است.
  • رسیدگی و کاربرد آسان و ساده
  • عملیات اختلاط بدون لرزش در میکسر و مسیر انتقال و جابه جایی
  • این خط تولید با قیمت بسیار مناسب در این شرکت عرضه می شود.
  • نصب، راه اندازی و آموزش اولیه کار با دستگاه به صورت رایگان، توسط متخصصان ما در محل تولیدی شما از دیگر مزیت های خرید این دستگاه است.

روند مخلوط شدن بتن سنگ مصنوعی و انتقال آن به قالب های مورد نظر را می توانید در ویدیو زیر مشاهده کنید.