میز ویبره :

حباب های هوای داخل بتن یکی از عوامل مهم کاهش مقاومت بتن است، وسیله‌ی مناسب برای رفع این مشکل میز‌های ویبره هستند که با  تراکم مواد در بتن هوای داخل آن را تخلیه می کنند. میزهای ویبره طراحی شده توسط مهندسان شرکت سبک سازان زرین نقش در دو نوع ثابت و متحرک با طراحی کاملا هوشمند و بهینه سازی شده در جهت انجام هرچه بهتر کار، وارد بازار شده اند.

از میز ویبره برای حباب گیری در صنایع غذایی و شکلات سازی جهت تراکم شکلات استفاده می شود. از دیگر کاربردهای  میز ویبره در مرحله بسته بندی مواد جهت تراکم بیشتر آنها و کاهش هزینه های حمل و نقل، فیدرها و قیف‌های ویبره ای مورد استفاده در صنایع غذایی،دارویی و شیمیایی می توان نام برد. میکسر سنگ مصنوعی

از کاربردهای ساده میز ویبره :

  • متراکم سازی مواد داخل بشکه
  • کاهش حجم دانه های خوراکی و خشکبار جهت حمل و نقل
  • متراکم کردن وهوا گیری بتن داخل قالب
  • پرکردن و فشرده سازی قرص و مواد شیمیایی در صنایع داروسازی
  • حباب زدایی و متراکم سازی در تولید آجر نسوز
  • متراکم کردن لاستیک،پلاستیک و ذرات شیشه جهت کاهش حجم آنها در کانتینر

میز ویبره معمولا یک سینی دارد که قدرت ویبره موتور از این طریق به مواد روی سینی منتقل می شود که در ابعاد و قدرت های مختلف با توجه به نیاز مصرف کننده قابل طراحی و ساخت هست.

میز ویبره آزمایشگاهی

 در این مدل قدرت ویبره با توجه به ماهیت موادی که ویبره خواهند شد قابل تغییر است. این تغییرات قابل کنترل را بوسیله اینورتور می توان روی میز اعمال کرد. از این میز ویبره برای آزمایشگاه‌ها، پرکردن و فشرده سازی قرص و مواد شمیایی در صنایع داروسازی و بسته‌بندی‌های سبک استفاده می شود که کاربر می تواند زمان ویبره را بوسیله تایمر نصب شده روی میز با توجه به نیاز خود تنطیم کند.

 
میز ویبره آزمایشگاهی
میز ویبره آزمایشگاهی سبک سازان زرین نقش

دیگر محصولات

میز ویبره متحرک

میز ویبره متحرک

مناسب برای قالبهای صنعتی سنگ های پلیمری،جدول های سیمانی

با مهندسی هوشمند و کاربردی 

بستن منو