میز ویبره چیست ؟

حباب های هوای داخل بتن یکی از عوامل مهم کاهش مقاومت بتن است، وسیله‌ی مناسب برای رفع این مشکل میز‌های ویبره هستند که با  تراکم مواد در بتن هوای داخل آن را تخلیه می کنند. میزهای ویبره طراحی شده توسط مهندسان شرکت سبک سازان زرین نقش در دو نوع میز ویبره ثابت و میز ویبره متحرک با طراحی کاملا هوشمند و بهینه سازی شده در جهت انجام هرچه بهتر کار، وارد بازار شده اند. میکسر سنگ مصنوعی

از میز ویبره برای حباب گیری در صنایع ساختمانی، غذایی و شکلات سازی جهت تراکم محصولات استفاده می شود. از دیگر کاربردهای  میز ویبره در مرحله بسته بندی مواد جهت تراکم بیشتر آنها و کاهش هزینه های حمل و نقل، فیدرها و قیف‌های ویبره ای مورد استفاده در صنایع غذایی،دارویی و شیمیایی می توان نام برد.

کاربرد های میز ویبره

  • متراکم سازی مواد داخل بشکه
  • کاهش حجم دانه های خوراکی و خشکبار جهت حمل و نقل
  • متراکم کردن وهوا گیری بتن داخل قالب
  • پرکردن و فشرده سازی قرص و مواد شیمیایی در صنایع داروسازی
  • حباب زدایی و متراکم سازی در تولید آجر نسوز
  • متراکم کردن لاستیک،پلاستیک و ذرات شیشه جهت کاهش حجم آنها در کانتینر

میز ویبره معمولا یک سینی دارد که قدرت ویبره موتور از این طریق به مواد روی سینی منتقل می شود که در ابعاد و قدرت های مختلف با توجه به نیاز مصرف کننده قابل طراحی و ساخت هست.

میز ویبره متحرک
میز ویبره متحرک طراحی مهندسان سبک سازان زرین نقش

کارگاه و شغل زود بازده اقتصادی

با کمک میز ویبره متحرک تولید شده توسط شرکت سبک سازان زرین نقش به راحتی می توانید اقدام به راه اندازی یک کارگاه زود بازده تولید انواع سنگ مصنوعی , تولید جدول , تولید بلوک و … نمایید.

در ویدئو روبرو یک نمونه کارگاه ساده را به شما نمایش خواهیم داد: 

دیگر محصولات

میز ویبره آزمایشگاهی

میز ویبره ثابت

میز ویبره آزمایشگاهی

مناسب برای بسته بندی های سبک مانند صنایع غذایی و دارویی و آزمایشگاه ها

 

بستن منو